زیبایی خنده لبخند هالیوودی دندانپزشکی زیبایی لبخند زیبا زیبایی لبخند طراحی لبخند اصلاح طرح لبخند لمینت دندان لمینت قیمت لمینت دندان هزینه کاشت دندان کاشت دندان کشیدن دندان عقل کشیدن دندان کاشت دندان ایمپلنت سایت دندانپزشکی کلینیک دندانپزشکی دندانپزشک دندانپزشکی دکتر دندانپزشک کامپوزیت وینر ایمپلنت ایمپلنت دندان جرم گیری دندان جراحی لثه برج خنک کننده مدار بسته دکوراسیون داخلی مبلمان اداری دوربین مدار بسته برد هوشمند ویدئو پروژکتور دوربین مدار بسته کرج خرید اپل آیدی شب های کویر - مطالب تیر 1393

شکلک

سه شنبه 24 تیر 1393 نویسنده: مبین سپهری |

 

انواع برج خنک کننده

 

در بخش های مختلف صنعتی همیشه یکی از مهمترین مسائلی که باید به صورت بسیار دقیق و علمی به آن توجه کرد مساله دفع حرارت تولید شده دستگاه های صنعتی می باشد. چرا که اگر فکری عملی برای این موضوع نشود به خاطر افزایش دما به صورت کنترل نشده خیلی زود شاهد آن خواهیم بود که به بخش های مهم و حیاتی آن واحد صنعتی آسیب ها و خسارت های سنگینی وارد خواهد شد.برای رفع این مشکل معمولا از انواع برج خنک کننده استفاده می کنند که می تواند براحتی و با توجه به نحوه عملکردش خیلی زود دمای دستگاه ها را کاهش داده و به حالت نرمال برساند.البته باید در هنگام اینکه می خواهیم از انواع برج خنک کننده برای خنک سازی استفاده کنیم به چند نکته توجه ویژه داشته باشیم

یکی اینکه ابعاد برج خنک کننده است که بر اساس وسعت و حجم واحد صنعتی می توان آنرا در نظر گرفت و دیگر مساله موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی است که برای هر آب و هوا باید از یک نوع طراحی خاص استفاده نمود تا بیشترین راندمان کاری حاصل شود.

انواع برج خنک کننده


با توجه به فاکتورهای گفته شده می توان انواع برج خنک کننده را در سه دسته مرطوب-خشک و مرطوب و خشک قرار داد.هر کدام از این برج ها دارای مکانیزم و عملکرد منحصر به فرد خود هستند و برای اقلیم های اب و هوایی مختلفی نیز به کار می روند.از نوع مرطوب در محیط هایی که دسترسی به آب فراوان باشد می توان استفاده کرد و در واقع عامل اصلی خنک کنندگی نیز آب می باشد. در این روش احتیاج به حجم زیادی آب است و در واقع مصرف آب در روش مرطوب بسیار بالا بوده و به همین خاطر نمی توان از آن در محیط های کم آب و کویری استفاده کرد.
خنک کنندگی در این روش به خوبی صورت می گیرد اما باید بدانیم که در انواع برج خنک کننده مرطوب معایبی نیز نهفته است که می توان به پراکندگی آب در حین کار به محیط اطراف اشاره کرد. به همین منظور مجبور هستیم تا در هنگام طراحی و تایین محل قرار گیری برج آنرا در محلی دور از دسترس دیگر دستگاه های صنعتی قرار دهیم تا احتمال آسیب دیدن سایر دستگاه ها به خاطر پخش آب به محیط اطراف از بین برود.
در روش خشک با تغییراتی که در روند خنک سازی بوجود اورده اند عملا مانع تبخیر بیش از حد آب می شوند و از این حالت می توان در محیط های کویری و کم آب به خوبی استفاده کرد.در واقع در انواع برج خنک کننده خشک از جریان هوای سرد برای عمل خنک سازی استفاده می شود.و اما در حالت خشک و مرطوب در واقع تلفیقی از دو روش بالا بوده و سعی شده است تا مزایای دو روش در این مدل گنجانده شود.عمل خنک سازی در طی دو مرحله در این روش انجام می شود و ابتدا در حالت برج خشک و سپس در حالت برج مرطوب این عمل صورت می گیرید.

انواع برج خنک کننده


در یک تقسیم بندی دیگر می توان انواع برج خنک کننده را در دو دسته قرار داد. یکی برج خنک کننده با کشش طبیعی هوا می باشد و دیگری برج خنک کننده با کشش مکانیکی هوا.و باز هم اگر بخواهیم بیشتر به قضیه زوم کنیم و تقسیم بندی را ریز تر نماییم می توان دو دسته نام برده را به دو دسته دیگر به صورت زیر قرار داد:
برج های خنک کننده با جریان متقابل
برج های خنک کننده با جریان عرضی
در انواع برج خنک کننده که با کشش طبیعی هوا کار می کنند شامل قسمت هایی همچون استخرهای خنک کننده-استخرهای آبپاش هستند.. در استخرهای خنک کننده عمل خنک سازی توسط تماس آب با هوا در سطح استخر انجام می شود.قسمت دیگر خنک سازی نیز بوسیله تبادل حرارت و انتقال آن به دیواره ها و کف استخر رخ می دهد.ساخت این مدل کار آسانی بوده و تنها باید فضای وسیعی را به آن اختصاص داد و البته نمی توان از مخارج سنگین حفاری در این روش نیز چشم پوشی کرد.

انواع برج خنک کننده


خوشبختانه امروزه شاهد آن هستیم که در کشور عزیمان ایران از مرحله طراحی تا مرحله ساخت و تولید انواع برج خنک کننده با ابعاد مختلف و در مدل های مختلف به صورت کاملا بومی و توسط متخصصان داخلی انجام می شود.شرکت تهویه ارس نیز این افتخار را دارد تا با استفاده از کادری مجرب خدمات فوق را به شما عزیزان در سراسر کشور با بهترین کیفیت ممکن ارائه دهد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم خرداد 1393ساعت 17:15  توسط خرم  |  نظر بدهید

راه های افزایش قد

 

تهویه مطبوع ساختمان

 


یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان را می توان بخش تهویه مطبوع آن دانست.این بخش دقیقا می تواند بروی رفاه و آسایش انسان بسیار تاثیر گذار باشد چرا که در واقع عمل هوا رسانی چه برای فصول سرد و چه برای فصول گرم برای مکان های مختلف امری بسیار مهم و ضروری می باشد و شاید برای همین است که امروزه مبحث تهویه مطبوع ساختمان نسبت به گذشته بسیار به آن به صورت علمی و عملی پرداخته می شود.در واقع در معنای لغوی تهویه مطبوع یعنی هوا رسانی دلپذیر واین فرآیند شاخه ای از رشته مهندسی مکانیک محسوب می شود.

در واقع در بسیاری از کارخانجات نگه داری مواد غذایی مبحث تهویه مطبوع ساختمان جز مهم و لاینفک آن واحد تولیدی می باشد چرا که اگر امر هوا رسانی و تهویه خوب صورت گیرد در واقع تاثیر مثبتی بر ماندگاری بیشتر محصولات خوراکی و فاسد شدنی می گذارد.

تهویه مطبوع ساختمان


با توجه به میزان حجم هوا رسانی و در واقع میزان کیفیت مورد نیاز برای تهویه مطبوع ساختمان می بایست از دستگاه هایی با ظرفیت مناسب استفاده کرد و در طول سال نیز مورد کنترل قرار گیرند.در واقع باید بدانیم که با چه روشی می خواهیم میزان بار بروی دستگاه را تخمین بزنیم و بر این اساس می توان راندمان واقعی ان را نیز محاسبه کرد و اگر نیاز بود از دستگاهی با حجم و ظرفیت بیشتر استفاده کرد.اصولا تهویه مطبوع شامل مواردی همچون سرمایش-گرمایش-رطوبت زنی و رطوبت زدایی هوا می باشد.ما در تهویه مطبوع ساختمان باید بتوانیم سه فاکتور رطوبت و دما و سرعت جربان هوا را تحت کنترل خود داشته باشیم و با کنترل این سه فاکتور می توان امیدوار بود که هوا رسانی به نحو احسن و مطبوع صورت می گیرد.

 


ما ممکن است از این دستگاه در محیط های مختلف بخواهیم استفاده کنیم بر همین اساس با توجه به نوع سیال این دستگاه ها را به سه دسته تقسیم بندی می کنند که عبارتند از:
۱- سیستم تهویه مطبوع تمام هوا ۲-سیستم‌های آب و هوا – آب ۳-سیستم تهویه مطبوع تمام آب 

در سیستم تهویه مطبوع ساختمان که از مدل هوا و آب استفاده می کنند در واقع مزیت ها و معایب روش های تمام هوا و تمام آب را در خود جای داده اند.گرمایش در این سیستم ها معمولا توسط آب انجام می شود و عمل سرمایش نیز توسط هوا رخ می دهد.عمل گرمایش توسط آب نیز به دو روش مختلف می تواند در یک سیستم تهویه مطبوع ساختمان صورت بپذیرد.در روش اول گرمایش با آب گرم که دارای دمای 70 تا 90 درجه می باشد انجام می شود. و در روش دوم نیز با اب داغ همراه با فشار قرار دادن کل سیستم انجام می شود که این عمل منجر به افزایش درجه حرارت آب تا 180 درجه خواهد شد.
و اما در سیستم تهویه مطبوع ساختمان که با روش تمام آب قصد هوا رسانی و ایجاد شرایط مطلوب را داریم باید بدانیم که نمی توانیم رطوبت هوا را با این روش تغییر دهیم اما شاید به دلیل اینکه تاسیسات آن دارای حجم کمی بوده و در نهایت هم هزینه راه اندازی آن کمتر از دیگر روش ها می باشد در بسیاری از مواقع بر دیگر سیستم ها ترجیح داده می شود.سیال ناقل در این سیستم در واقع حرارت و برودت آب است.آب در موتورخانه و یا دیگ آبگرم به درجه حرارات بالایی رسیده و برای گرمایش ساختمان در سرما مورد استفاده قرار می گیرد.عمل تهویه مطبوع ساختمان در فصل گرما نیز بدین صورت انجام می پذیرد که در موتورخانه از چیلر و یا آبسرد کن برای تهیه آب سرد کمک می گیرند واین آب به داخل کویل های مبدل حرارتی اتاق ها انتقال یافته با وجود یک فن می تواند براحتی هوا رسانی و خنک سازی محیط را انجام دهد.

تهویه مطبوع ساختمان


در روش تهویه مطبوع ساختمان که به صورت تمام هوا صورت می گیرد مهمترین ایراد و ضعف آنرا می توان به حجم زیاد تجهیزات و کانال های انتقال هوا دانست.مانند روش تمام آب در روش تمام هوا در موتورخانه ها برای حالت سرمایی از چیلر و برای حالت گرمایی از دیگ آبگرم استفاده می کنند.برای انتقال هوای سرد و گرم تولید شده در این روش از دستگاه هایی به نام هواساز مرکزی استفاده می کنند.این دستگاه می بایست به دور از موتورخانه قرار گیرد و در محلی نزدیک به فضای مورد نظر برای تهویه هوا نصب شود.

تهویه مطبوع ساختمان


پس تا اینجا مشخص شد برای عمل تهویه مطبوع ساختمان می توان از سه روش بالا استفاده کرد که باید دید بر اساس موقعیت جغرافیایی و میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید کدام روش برای شما می تواند مفید تر باشد.در یک نگاه کلی اگر بخواهیم اجزای یک سیستم تهویه مطبوع را نام ببریم می توان به :1-منابع حرارت 2-منابع برودت 3-مخزن انبساط 4-پمپ ها 5-دستگاه های رطوبت گیر 6 کویل ها اشاره کرد. در این باره سعی خواهیم کرد در مقالات بعدی بیشتر برایتان توضیح دهیم.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم خرداد 1393ساعت 17:15  توسط خرم  |  نظر بدهید

چکامه های بهاری

 

در یک نگاه کلی اگر بخواهیم اشاره ای به انواع برج خنك كننده کنیم می توان در سه دسته بندی زیر از آنها نام برد:


1-برج خنك كننده مرطوب
2-برج خنك كننده خشک
3-برج خنك كننده خشک و مرطوب
در واقع سه روش بالا هر کدام ارائه دهنده روش ها و مکانیزم های مختلفی برای ساخت نهایی دستگاه فوق ارائه می دهند.قبل از توضیحات بیشتر و شرح نحوه عملکرد این دستگاه ابتدا باید یک تصویر کلی نسبت به این دستگاه صنعتی داشته باشیم.

شاید برای بسیاری از شما این سوال پیش آید که اصلا چرا این روزها اینقدر سخن از برج خنك كننده زیاد شده است و هدف از استفاده آن در واحدهای مختلف صنعتی چیست؟

برج خنك كننده


در واقع این دستگاه هدف اصلیش همانطور که از اسمش هم مشخص است خنک سازی و از بین بردن حرارت دستگاه های صنعتی است و برای رسیدن به این هدف از عوامل مختلفی کمک می گیرد که مهمترین آن آب می باشد.و البته نوع و ساختار طراحی خودبرج خنك كننده نیز بسیار در این امر تاثیر گذار خواهد بود.خوشبختانه الان همه مراحل طراحی و تولید این دستگاه بومی سازی شده و در کشور قادر به ساخت انواع مختلفی از این دستگاه ها هستیم که برای شرایط آب و هوایی گوناگون می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
در مورد برج خنك كننده مرطوب که در بالا نیز به آن اشاره کردیم درواقع مکانیزم عملکرد آن بدین صورت است از یک سیستم توزیع و پخش آب بهره می برد و همه چیز همین جا صورت می گرد.آب باید مسیری مشبک شکل را طی کند.در اصطلاح به این شبکه ها آکنه نیز گفته می شود.هوایی که در میان شبکه ها قرار دارد با آب درون شبکه مخلوط شده و در واقع بدین روش عمل انتقال دما از آب به هوا صورت می پذیرد.این عمل باعث می شود تا در نهایت آبی که از ابتدا وارد این شبکه ها شده تا زمانی که بخواهد از انتهای شبکه خارج شده و به حوضچه بتنی منتقل شود به اندازه کافی دمای خود را از دست داده باشد و خنک شود. و هوای گرم نیز به صورت بخار از بالای برج خارج می شود.
در این روش برج خنك كننده نیاز به مصرف آب بالایی دارد و طبعا نمی توان از این مدل برای تمام موقعیت های جغرافیایی کشور استفاده کرد.مثلا مناطق کویری و کم اب به هیچ نمی توانند محیط های مناسبی جهت به کارگیری برج خنك كننده مرطوب باشند و همین موضوع عاملی شد تا طراحان اقدام به ساخت مدلی دیگر با نام برج خنك كننده خشک شدند.در واقع در این روش ما باید کاری کنیم که از بخار شدن آب بر اثر گرما جلوگیری نماییم و به همین منظور طراحان آبی که در حال عبور از لوله های پره دار می باشد را در معرض هوای سرد قرار می دهند و در واقع گرمای آب را جذب هوای سرد خواهند کرد.در این مدل دیگر خبری از یخ زدگی که در شرایط خاص جوی در برج های مرطوب رخ می دهد نیست.

برج خنك كننده


هر کدام از روش های بالا دارای نواقصی هستند مثلا در برج خنك كننده مرطوب مهمترین نقص پراکندگی آب به محیط اطراف است و همین امر موجب شده تا برای طراحی و قرار گیری در محیط صنعتی مشکلاتی را بوجود آورد.در مدل خشک نیز در زمان هایی که هوا گرم می شود مشکلات زیادی را بر نحوه عملکرد نیروگاه ها ایجاد می کند.به همین دلیل طراحان این بار با بهره گیری از مزیت های دو روش و با فهمیدن نواقص انها دست به طراحی یک برج خنك كننده زدند که در اصطلاح تلفیقی از دو مدل بالا بوده و به مدل خشک و مرطوب معروف می باشد.
این مدل دارای دو مسیر آب به صورت سری و دو مسیر هوا به صورت موازی می باشد.قسمت بالایی برج که از لوله های پره دار تشکیل شده در واقع همان قسمت خشک برج است و قسمت پایینی که دارای اکنه ها است قسمت مرطوب به حساب می آید.

برج خنك كننده


در واقع با تغییراتی که در این مدل ایجاد کرده اند می توان دو مزیت بزرگ را برای ان در نظر گرفت:اول اینکه هوایی که از برج به صورت اشباع شده خارج می گردد ذرات آب کمتری نسبت به برج خنک کننده مرطوب ایجاد می کند و همچنین چون یک بار در قسمت خشک برج عمل خنک کنندگی صورت گرفته است بنابراین طبیعی است که افت های ناشی از تبخیر در قسمت مرطوب برج به مراتب کاهش می یابد و در نتیجه از مصرف بیش از حد آب برای عمل خنک کنندگی و تبخیر کاسته خواهد شد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم خرداد 1393ساعت 17:13  توسط خرم  |  نظر بدهید

زمستان طولانی

 

برج خنك كن

 

امروزه جهت خنک سازی و تهویه مطبوع واحد های بزرگ صنعتی و نیروگاه ها از دستگاه هایی با اسم برج خنك كن استفاده می کنند.توسط برج های خنک کننده عملیات سرد سازی و خنک کنندگی آب مصرفی دستگاه های صنعتی طبق فر ایندی مشخص صورت گرفته و در نهایت باعث می شود تا همچنان کلیه دستگاه بتوانند به صورت طبیعی به فعالیت خود ادامه دهند.همانطور که می دانید اگر گرما در یک دستگاه صنعتی بیش از حد استاندارد افزایش یابد می تواندبپ باعث بروز مشکلاتی بسیار پیچیده شود.پس بهترین کار پیشگیری است و شما می توانید با استفاده از یک برج خنك كن کاملا استاندارد از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمایید.


به صورت کلی اگر بخواهیم اجزای اصلی یک برج خنك كن را نام ببریم می توان به مورادی همچون:
فن دستگاه –پکینگ ها-حوضچه آب- و قطره گیر اشاره کرد که هر کدام دارای وظایف خاص خود هستند و در صورت عدم کارکرد صحیح یکی از موارد فوق ممکن کل روند خنک سازی دچار اختلال شود.از نظر جنس بدنه نیز می توان این دستگاه ها را به چند نمونه تقسیم بندی کرد: از جمله فایبر گلاس-گالوانیزه و بتنی را می توان نام برد.این برج ها جهت انتقال هوا و ایجاد سطح تماس بیشتر با آب در دو مدل فن دار و بدون فن طراحی و ساخته می شوند.سیستم های فن دار را به اصطلاح برج خنک کننده مکانیکی نیز می نامند و سیستم های بدون فن را به اصطلاح برج های خنک کننده طبیعی نام گذاری کرده اند.

برج خنك كن


در یک تقسیم بندی دیگر که بر اساس مکانیزم انتقال حرارت می باشد می توان برج خنك كن را به دسته های زیر تقسیم کرد:
1-برج خنک کننده مرطوب
2-برج خنک کننده خشک
3-برج خنک کننده مرطوب و خشک
4- برج خنک کننده با هوای مخالف
5-برج خنک کننده با هوای متقاطع
درانواع برج خنك كن که بدون فن می باشند و به صورت طبیعی کار می کنند انتقال هوا نیز به صورت طبیعی انجام می شود.البته مزایای این روش را می توان به مصرف کمتر انرژی الکتریکی عنوان کرد و همچنین نبود صدای فن و در واقع نبود آلودگی صوتی.همچنین به دلیل نبود فن برای جابجایی هوا عملا اب موجود در محفظه نیز به اطراف پخش نمی شود و این هم جز مزایای این روش می باشداما از انطرف اگر بخواهیم بزرگترین عیب این روش را نام ببریم بی شک باید به راندمان پایین و هزینه بیشتر آن اشاره کنیم.

برج خنك كن


به همین دلسیل ممکن است در اکثر واحد های بزرگ صنعتی به جای استفاده از برج خنك كن طبیعی از مدل فن دار ان استفاده کنند .هر چند ممکن هزینه مصرف انرژِ الکتریکی افزایش یابد اما در عوض راندمان کاری و کیفیت نهایی نیز بالاتر رفته و به نوعی جبران ان را خواهد کرد.
در مورد محل نصب برج خنك كن باید به چند نکته توجه لازم را داشته باشید. اول اینکه هیچ گونه مانعی در اطراف آن وجود نداشته باشد تا براحتی و بدوئن هیچ مشکلی هوای آزاد بتواند در داخل برج جریان داشته باشد.در برخی از واحد های صنعتی شاهد ان هستیم که به صورت همزمان از چند برج خنك كن در کنار یکدیگر استفاده می کنند. در این حالت باید تدبیری اندیشیده شود تا حرارت خارج شده از برج ها درون برج دیگری نرود و بدین ترتیب باعث کاهش راندمان کاری آنها نشود. البته این مورد بیشتر زمانی مورد توجه قرار خواهد گرفت که برج ها را در محفظه ای بسته و در داخل ساختمان ایجاد کرده اند و می بایست حتما راه حل مناسبی برای ورود هوای تازه و خرج گرما برای اینجور مواقع بیاندیشند.اما در زمان هایی که در فضای باز و به در محیط طبیعی برج خنك كن را قرار می دهیم حتی اگر به صورت همزمان از چند مدل کنار هم استفاده کنیم دیگر با این مشکلات روبرو نخواهیم بود و بارحتی عمل تخلیه گرما و ورود هپوای تازه انجام می شود.
مساله گردش هوا به داخل برج خنك كن زمانی مورد توجه واقع می گردد که چندین برج در کنار هم و به صورت همزمان در حال کار می باشند و باید بسیار مراقب باشیم که با راه حلی حساب شده و منطقی از ورود هوای گرم برج ها به یکدیگر جلوگیری نماییم.

   


دراز

سه شنبه 24 تیر 1393 نویسنده: مبین سپهری |

 

 

مکانیزم برج های خنک کن

 

 

مهمترین و حیاتی ترین بخش هر کارخانه ای را اگر بخواهیم نام ببریم قطعا نام برج خنک کن را باید حتما بیاوریم.همانطور که از اسم آن مشخص است در واقع این دستگاه برای فرآیند خنک سازی و کاهش درجه حرارت آب مصرفی دستگاه به کار می رودالبته به جز آب از برج خنک کن برای خنک سازی انواع سیالات ذیگر نیز در مواقع لازم استفاده می شودخوشبختانه ما در طراحی و ساخت انواع برج خنک کننده امروز در ایران خودکفا شده ایم و اگر لوازم جانبی آنرا در نظر نگیریم در کل تکونولوژی خاصی برای ساختن این دستگاه ها نیاز نیست.چون هنگام کار ممکن است آب به اطراف پخش شود و اگر در کنار سایر دستگاه های برقی و الکترونیکی دیگر باشد حتما به آنها آسیب خواهد رساند به همین منظور متخصصان همیشه برج خنک کن را در انتهای فرآیند نصب دستگاه قرار می دهند.مدت زمان کارکرد و عمر این برج ها بسیار بالا است و زمان می برد تا یکی از این دستگاه ها از کار بیفتد و خراب شود.نحوه عملکر این دستگاه به این صورت است که حالتی را ایجاد می کند تا سطح وسیعی از آب با هوا در تماس باشد و همین عمل باعث خنک شدن آب می گرددو آب نیروی گرمایی خود را به حالت تبخیر از دست داده و این فرآیند ادامه می یابد تا آب به دمای لازم برسد. البته بسیاری از دستگاه های برج خنک کن از یک مدار بسته تشکیل شده اند و آب در آنها نقش جذب و دفع و انتقال گرما را انجام میدهد.

برج خنک کن

 

در کل می توان اینطور گفت که مکانیزم این دستگاه ها برا اساس آب بوده و اگر آب را از آنها بگیریم عملا هیچ کدام از این برج های خنک کننده نمی توانند وظایف خود را انجام دهند.حال شاید سوال پیش اید که چرا همه این دستگاه ها از آب برای خنک سازی استفاده می کنند؟ جواب این سوال در چندین بخش می باشد:
آب مایعی ارزان و همیشه در دسترس است و هر جا که باشیم بالاخره می توان انرا به طرق مختلف تهیه کرد.
آب مایعی است که براحتی و بدون دردسر در انواع برج خنک کن مورد استفاده قرار می گیرد.
آب مایعی است که دارای قدرت سرد کنندگی فوق العاده بالایی بوده و از این لحاظ بسیار عالی عمل می کند.
آب مایعی است که به خاطر تغییرات درجه حرارتی میزان انقباض و انبساط آن جزیی می باشد.

برج خنک کن


البته خوب این ها مزایای استفاده از اب در برج خنک کن بود و نمیخواهیم ادعا کنیم که هیچ گونه معایبی در این روش نیست.مسلما مهمترین و شایع ترین مشکلی که در هنگام استفاده از آب در انواع دستگاه های صنعتی شاهد آن هستیم رسوب سازی در دستگاه ها می باشد. خوب طبعا دستگاه های صنعتی از اهن ساخته شده اند و اینجاست که رسوب آب باعث زنگ زدن آنها و در نتیجه به مرور زمان باعث پوسیدگی و خردگی دستگاه ها می شود.همچنین از جنبه دیگر بخواهیم بررسی کنیم می بینم که تقریبا همه دستگاه های برج خنک کن در معرض مستقیم نور خورشید و هوا هستند و همین باعث می شود تا محیطی مناسب و ایده آل برای رشد باکتری ها و میکرو ارگانیسم ها باشد.همچنین به دلیل اینکه این دستگاه ها در معرض مستقیم هوا هستند به مرور زمان وجود گرد و غبار به داخل ان موجب ایجاد اشکالتی در روند کارکرد دستگاه می شود.

برج خنک کن


اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی برج های خنک را از یکدیگر تفکیک نماییم عموما در سه دسته:
برج خنک کن خشک
برج خنک کن مرطوب
برج خنک کن مرطوب و خشک
همانطور که در بالا نیز توضیح دادیم عملکرد اصلی در این دستگاه ها را آب بازی می کند و حال اگر در مناطقی میزان آب کم باشد باید بر اساس شرایط جغرافیایی آن منطقه ما نیز تغییراتی در روند ساخت برج خنک کن اعمال نماییم.به همین دلیل در این مناطق کم آب ما از برج های خنک کننده خشک استفاده می کنیم.

برج خنک کن

 

اگر دقت کرده باشید برج های خنک کننده صنعتی بدنه و در واقع پوسته خارجیشان از بتن سخت ساخته شده است و این بدنه بتنی بروی پایه هایی قرار گرفته است.این پایه ها به این خاطر هستند تا هوا بتواند به راحتی از قسمت پایینی برج وارد شده و به سمت بالا حرکت کند و از دهانه بالایی خارج شود.همین عمل باعث می شود تا سطح تماس اب و هوا افزایش یافته و دمای آب به هوا منتقل شده و در واقع به صورت بخار بیرون رود.
بنا به نیاز و بستگی به جغرافیای منطقه برخی از دستگاه های برج خنک کن را از چوب و دیگر مصالح نیز می سازند. در کل اگر می خواهیم بهترین عملکرد را از این دستگاه داشته باشیم باید به نوعی انها را طراحی کنیم تا سطح تماس آب و هوا بسیار افزایش یافته و بدین روش بتوان آب را در درجه پایین تری همیشه خنک نگه داشت.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم خرداد 1393ساعت 16:59  توسط خمیر  |  نظر بدهید

لاغری سریع در چند دقیقه

 

برج خنک کننده چیست؟

 

در فرآیند های بزرگ صنعتی که در حال انجام است یکی از مهمترین مسائل که باید در طراحی های مهندسی به آن دقت کالفی شود مساله تولید گرمای بیش از حد دستگاه هاست و راه حلی برای دفع این گرما می باشد.دستگاه های بزرگ تهویه مطبوع و نیروگاه ها و پالایشگاه های بزرگ و همچنین اکثر واحد های صنعتی که در دیگر حوزه ها مشغول به فعالیت هستند نیاز به دستگاهی دارند تا بتواند آبی را که در سایر دستگاه های آنها جهت خنک سازی استفاده می شود را از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری کرده و به نوعی خود باعث خنک شدن آب شود. اینجاست که نام برج خنک کننده به میان می آید و میزان اهمیت ان نیز مشخص می گردد.تقریبا می توان گفت در یک واحد صنعتی اگر خبری از این دستگاه نباشد عملا نمی توان مدت زیادی آن واحد را سر پا نگه داشتو با شروع به کار دستگاه ها و گرم شدن بیش از حد آب خنک کننده خواهیم دید که عملکرد دستگاه ها دچار اختلال شده و خط تولیدی اصطلاحا می خوابد.

برج خنک کننده


در واقع کار اصلی برج خنک کننده این است که سعی کند تا حرارت اضافی را از دستگاه ها گرفته و آنرا به محیط اطراف منتقل نمایدو هر چقدر بتواند این کار را با دقت عمل بالاتری انجام دهد قطعا از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و مسلما از هزینه طراحی و قیمت بالاتری هم برخوردار است.این دستگاه که به لاتین cooling tower می گویند جز حیاتی و لاینفک هر واحد صنعتی به شمار می رود و اگر زمانی نتواند وظیفه خود را به خوبی اجرا نماید باید منتظر عواقب بعدی ان نیز باشیم و کمترین ضرر آن آسیب دیدن دستگاه ها و اختلال در خط تولید آن واحد صنعتی می باشد.
همچنین در سیستم های سرمایشی و گرمایشی از برج خنک کننده به عنوان یک خنک کن و دفع حرارت های بیش از حد استاندارد استفاده می کنند.در واقع وجود این دستگاه در سیستم های سرمایشی و گرمایشی به چیلر ها کمک خواهد کرد تا حرارت نامطلوب خود را دفع نمایند.اما مساله ای که باید به ان دقت کنیم این است که به مرور زمان ممکن است مشکلاتی نیز برای خود دستگاه خنک کننده نیز بوجود آید که از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
از بین رفتن و به اصطلاح خوردگی قطعات داخلی دستگاه خنک کننده
ایجاد باکتری ها و جلبک ها در درون دستگاه
و هر جا که آب باشد باید مپنتظر رسوبات ان باشیم و این مورد هم مستثنی نبوده و ایجاد رسوبات درون دستگاه یکی دیگر از مشکلاتی است که در دراز مدت باید منتظر آن باشیم.

برج خنک کننده


اگر بخواهیم در مورد اجزای یک برج خنک کننده صحبت کنیم می توان به شرح ذیل آنرا وصف نمود:
قسمت اول که بدنه دستگاه بوده و از جنس گا لوانیزه می باشد و ضاخمت آن به 2 میلی متر می رسد. نحوه اتصالات بدنه به وسیله پیچ و مهره صورت گرفته. و همچنین جهت آب نبد سایر قسمت های دستگاه از یک نورا لاستیک استفاده می کنند.همچنین برای اینکه در آینده اگر دستگاه برج خنک کننده نیاز به تعمیرات داشت طوری قسمت های مختلف آن را به هم تصل کرده اند که به راحتی قابل تفکیک بوده و از این نظر می توان به دور اندیشی مهندسانش در این باره آفرین گفت.


قسمت دوم که حساس ترین بخش این دستگاه به شمار می رود فن آن است. در واقع هر چقدر عملکرد فن مطلوب تر صورت گیرد می تواند عملیات خنک سازی نهایی با سرعت و کیفیت بالاتری انجام شود.اید بپرسید که در یک محیط مرطوب چه طور می توان از یک فن توقع عملکرد خوبی را داشت؟باید بدانید برا این جور مواقع با استفاده از استادراد ul فن های مورد نظر طراحی و ساخته می شوند و عملا در محیط های مرطوب دچار هیچ گونه اختلالی نخواهند شد.

و اما بخش سوم از یک برج خنک کننده اختصاص دارد به سینی های مشبک و یا به اصطلاح پکینگ.می دانید که هر چقدر سطح حرارتی که میان اب و هوا است بیشتر شود عملیات خنک کنندگی بهتر و با کیفیت مطلوب تری انجام می شود.برا یان منظور مهندسان با طراحی هوشمندانه ای اب درون دستگاه را از یک سری سینی که به صورت مشبک هستند عبور داده و این امر علاوه بر اینکه موجب می شود تا سطح حرارتی آب و هوا بیشتر شود از طرف دیگر باعث شده تا سرعت جربان آب نیز کمتر شود و در واقع عملیات خنک سازی با کیفیت بالاتری انجام شود.صفحات فوق در دو مدل اسپلاش و غشایی به صورت شبکه ای طراحی و تولید می شوند.

 

همه چیز درباره برج خنک کننده


بخش چهارم تشکیل دهند این دستگاه در واقع حوضچه ان می باشد که کل آب خنک شده در انجا جمع شده و به سمت سیستم سرمایشی انتقال می یابد.
قسمت اخر هم می توان به پرده های بزرگ و موربی اشاره گرد که وظیفه اصلی انها این است تا از پاشیدن آب به محیط اطراف جلوگیری نمایند.در اصطلاح به این پره ها پره های قطره گیر گفته می شود.
پس در کل می توان از توضیحات بالا این گونه نتیجه گرفت که میزان راندمان یک برج خنک کننده در عواملی همچون سرعت گردش فن و قطر ان دارد.سرعت بالای فن باعث می شود تا سطح تماس میان اب و هوا با شدت بیشتری انجام شود و قطر فن اگر بزرگتر باشد مسلما با قدت و سرعت بیشتری در هر بار چرخش خود می تاواند نیرو را جابه جا کند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم خرداد 1393ساعت 16:58  توسط خمیر  |  نظر بدهید

قسمت های هر برج خنک

 

انواع برج های خنک کننده

همانطور که در مقالات قبلی نیز عرض کردیم در واقع برج های خنک کننده با روش ایجاد سطح تماس هوا و آب باعث خنک شدن اب می شوندوو در این روش آب با تماس بیشتری که با هوا می گیرد دمای خود را به /ان انتقال داده و در عمل ما شاهد خارج شدن بخار از بالای برج های خنک کننده هستیم.بر اسا شرایط اقلیمی و اب و هوایی در ساخت این دستگاه ها تغییر و تحولاتی به کار برده اند و هدف این بوده تا آنجایی که می شود انها را همسو با طبیعت و محیط به کار گرفته شده از این دستگاه ها طراحی کنند.بر همین اسا س در یک تقسیم بندی کلی مس توان برج های خنک کننده را قرار داد.


نوع اول برج خنک کننده مرطوب است. در این دستگاه برای اینکه بتواند حرارت دستگاه را به محیط انتقال دهد از روش هایی همچون
1. بوسیله افزایش حرارت هوای اطراف
2. بوسیله تبخیر بخشی ازآب در حال گردش در سیستم
3. بوسیله افزایش دمای مخزن طبیعی آب جمع آوری سرد شده

 

 برج های خنک کننده

 

استفاده می کند . این مدل یکی از بهترین انواع برج های خنک کننده می باشد که اگر شرایط محیطی ان فراهم باشد می تواند بسیار مورد استفاده قرار گیرد.مدل بعدی که در ساخت این نوع دستگاه ها از /ان استفاده می کنند برج خنک کننده خشک است.همانطور که از اسم /ان هم مشخص است این دستگاه برای محیط هایی که اب کم است و اب و هوای خشکی دارد و نمی توان براحتی اجازه داد که آب برای از دست دادن انرزی و حرارت خود تبخیر شود از این مدل استفاده می کنند.در واقع در این روش آب با عبور از لوله های پره دار باعث می شود تا به خاطر جریان هوای میان لوله ها گرماو انرژی خود را از دست داده و بدین روش خنک می شود.
و اما نوع سوم این دستگاه ها در واقع تلفیقی از برج خنک کننده خشک و مرطوب است. علت ساخت این برج این :.7.ود که هر کدام از دو مورد اول دارای معایبی هستند و می بایت برای رفع انها از تلفیق دو مدل استفاده کرد تا بتوان تا انجایی که می شود مزایای استفاده را در مقابل معایب بالا برد.یکی از مشکلات اساسی برج های خنک کننده نوع اول به دلیل وجود تبخیر اب این بود که در حین فعالیت اب را به اطارف می پراکند و این در یک محیط صنعتی ممکن است باعث آسیب رساندن به سایر دستگاه ها شود.مشکل برج های خنک کننده نوع خشک هم این است که به خاطر نوع عملکردش در نهایت فشار زیادی به نحوه کار کرد نیروگاه ها می آورد.
حال با ترکیب این دو روش در نهایتی به بهترین مدل موجود از این دستگاه خواهیم رسید که کارایی بالاتری نسبت به دو مدل قبلی دارد.

اگر بخواهیم از مزایا و برتری های روش سوم نسبت به دو روش قبلی بگوییم می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. هوای زیر اشباع خروجی ذرات آب کمتری نسبت به برج مرطوب ایجاد نموده و شرایط اقلیمی مطلوب آنها را کاملاً حذف می کند .
2. چون آب در قسمت خشک قبلاً خنک شده است بنابراین افت های ناشی از تبخیر در قسمت مرطوب کاهش یافته است و در نتیجه از مصرف آب جبرانی برای جبران تبخیر آب بطور قابل ملاحظه ای کاسته خواهد شد .

برج های خنک کننده

 

بیشترین زمانیکه از برج های خنک کننده استفاده می کنند در مواردی است که دسترسی به اب می باشد و از طرفی هم نیاز به کاهش موثر ذرات نیز حس می شود.برای ساخت برج های سرد کننده آب بهترین موادی که می توانند به کار ببرند چوب است.. البته نه از هر نوع چوبی بلکه باید برای این کار از چوب بسیار محکم و مقاوم استفاده کرد که بتواند در مقابل رطوبت پایداری لازم را داشته باشد.همچنین به دلیل اینکه در تماس با آب است و از رشد و نمو باکتری ها و روییدن علف و جلبک ها بروی /ان جلوگیری کنند یک پوشش نازکی از لاستیک را بروی ان قرار می دهند.

برج های خنک کننده


برج های خنک کننده برای کشندگی هوا نیز در دو مدل مکانیکی و طبیعی تقفسیم بندی می شوند.در حالت طبیعی عمل کشندگی توسط دودکش هایی که در این دستگاه ها تهویه شده است انجام می شود و در حالت مکانیکی برای تهویه هوا از فن استفاده می کنند.تاریخچه ساخت این دستگاه به حدود 100 سال پیش بر می گردد و اولین بار در اروپا شاهد ساخت چنین دستگاه هایی بودیم.الان خوشبختانه با پیشرفتی که در سطح کشور رخ داده است بدون نیاز به دانش خارجی کلیه موارد فوق در ایران توسط کارخنجات و شرکت های داخلی طراحی و تولید می شود و این جای بسیار امیدواری را دارد تا ان شا اله همین مسیر را با پیشرفت روز افزون به سمت تعالی پیش رویم.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم خرداد 1393ساعت 16:58  توسط خمیر  |  نظر بدهید

یادمان تاریخ

 

همیشه یکی از مهمترین فاکتورهایی که در ساخت تجهیزات تهویه مطبوع برای مهندسان و طراحان ان مهم بوده است این بوده که بتواند با صرف کمترین انرژی ممکن بهترین نتیجه و بازدهی را داشته باشد. در این راستا مطالعات و تحقیقات زیادی انجام شده و در سراسر جهان نیز به دستاورد های مختلفی رسیده اند.چندی پیش با تلاش محققان ایرانی خوشبختانه شاهد اخباری مبنی بر ساخت تجهیزات تهویه مطبوع در داخل کشور بودیم که با مصرف بسیار کم انرژی دارای بازدهی بسیار بالایی بوده و یم تواند در صورت تولید انبوه و استفاده در مراکز صنعتی کمک فراوانی در بالابردن راندمان کاری و صرفه جویی در مصرف انرژی شود.
طراحی این طرح یکی از انگیزه های خود را طرح هدفنند کردن یارانه ها و افزایش حامل های انرژی عنوان کرد و گفت با توجه به این موضوع به این فرک افتادم تا در این زمینه نو آوری و خلاقیتی از خود نشان دهم و حاصل ان ساخت تجهیزات تهویه مطبوع شد که می تواند در حالی که بازیافت هوا را انجام می دهد در عین حال با کمترین انرژی ممکن حالت های سرمایشی و گرمایشی را برای محیط نیز فراهم نماید.طراح این پروژه افزود در کل می توان ساختا ر سیستم جدید را مانند سیستم های قبلی توصیف کرد با این تفاوت که در بخش های مهم و حیاتی سیستم با به کار بردن تجهیزاتی خاص کمک کرده ایم که در نهایت راندمان کاری بالا رفته و میزان مصرف انرژی کم شود.

تجهیزات تهویه مطبوع


وی اظهار داشت مدل تجهیزات تهویه مطبوع که ساخته است از نوع هوایی بوده و این بدان معنا است که سرمایش هوا در کل هوا ساز انجام می شود و برای انتقال هوا ورسیدن ان به سازه از یک کانال استفاده می شود.طراح این پروژه اشاره کرد از انجایی که در شهرهایی مانند بند عباس به دلیل گرمای بیش از حد و طوبت بالا اگر به طور معمول بخواهیم از جربان هوا برای خنک سازی استفاده کنیم چون این هوا خودش بسیار گرم است عملا می بایست به دفعات زیاد عمل تعویض هوا را انجام دهیم و همچنین کاری کنیم که این هوای گرم ابتدا خنک شده و سپس از ان به عنوان خنک سازی استفاده کنیم. کل این فرآیند باعث اتلاف انرژی بسیار زیادی خواهد شد و از اینجا بود که به فکر تجهیزات تهویه مطبوع با مصرف انرژی کمتر افتادیم.

تجهیزات تهویه مطبوع


او افزود به عنوان در یک پروژه بسیار بزرگ که نیاز به یک مگا وات نیرو داشت توانستیم با استفاده از سیستم تجهیزات تهویه مطبوع جدید که طراحی و ساخته بودیم مصرف انرژی را به 540 کیلو وات کاهش دهیم و این یعنی حدود 50% صرفه جویی و سود مالی.وی اشاره کرد پروژه فوق بیشتر به در مناطق گرم و خشک کشور می خورد که تقریبا 9 ماه از سال را نیاز به سیستم های سرمایشی دارند.
در همین راستا با افتخار خدمت شما سروران اعلام می کنیم شرکت تهویه ارس نیز با بهره گیری از این تکنولوژی جدید اقدام به ساخت سیستم های تهویه مطبوع با میزان مصرف انرژی کم نموده است و شما می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس گرفته تو ضیحات تکمیلی را از انها دریافت نمایید. ما می توانیم با توجه به تکنولوژی به کار رفته در تجهیزات تهویه مطبوع که به تازگی ارائه داده ایم در مصرف انرژی شما به میزان چشم گیری صرفه جویی کنیم و در نهایت برای شما از هر نظر که فکرش را کنید صرفه اقتصادی به همراه آوریم.ممکن است برای تهیه این سیتن در مرتبه اول نیاز به هزینه هایی باشد اما باید در نظر بگیرید که در کل این پروژه می تواند برای هر واحد صنعتی و کارخانه ای توجیه اقتصادی داشته باشد .

تجهیزات تهویه مطبوع


ما برای این منظور برنامه های خاصی داریم کافیست تا با ما تماس بگیرید و در مورد /ان چیزی که می خواهید برای واحد صنعتی شما طراحی و پیاده سازی شود کمی توضیح دهید. کارشناسان ما با بازدید از محل شما بهترین طرح موجود را به شما ارائه می دهند و در صورت توافق نهایی با قراردادی رسیم و معتبر به صورت تضمینی کار را در موعد مقرر به شما تحویل خواهند داد.

   


خیانت کار

جمعه 13 تیر 1393 نویسنده: مبین سپهری |

قیمت چای ساز

قیمت چای ساز

 

 

اگر سری به بازار زده باشید  و دنبا محصولات چای ساز و قهوه جوش باشید خواهید داید که تنوع کالا در این محصولات بسیار زیاد بوده و مدل ها  و برندهای مختلفی  در ویرین مغازه ها به چشم می خورد.اگر در مورد قیمت چای ساز  سوال کرده باشید باز هم خواهید دید که بسیار  متفاوت بوده و تقریبا می توان گفت هر مدل قیمت مخصوص به خود را دارد.حال ما می خواهیم در فروشگاه سامان خرید محصولی را معرفی نماییم که بسیاری از افراد می توانند با توجه به نحوه قیمت گذاری اش آنرا تهیه کرده و از یک چای ساز و قهوه جوش خوب و با کیفیت در منزل استفاده نمایند.

 

اصولا قیمت چای ساز بیشتر از انگه به مسائل فنی و کیفیتی بر گردد  امروزه بیشتر به برند ان می گردد و در واقع برندهای معروف با قیمت های بالایی که برای محصولاات خود در نظر گرفته اند می خواهند هزینه های تبلیغات و برندسازی خود را نیز از این طریسق در بیاورند..یک چای ساز خوب باید بتواند در کترین زمان ممکن آب را به جوش آورد و بدون اینکه به ان طعمی خاص دهد چایی خوشمزه و درجه یکی را دم کند.دقیقا این محصول نیز در عرض ۲۰ تا ۳۰ ثانیه می تواند برای  شما آب را به جوش اورد و این یعنی  صرفه جویی در زمان برای شما.

 

در مورد قیمت چای ساز فوق باید بگوییم که با توجه به اینکه از برند معورفی برای سات ان استفاده نشده پس بسیار مقرون به صرفه بوده و واقعا می تواند وسیله ای مفید در منزل شما باشد. ما کیفیت و مقاوم بودن این دستگاه را تضمین می کنیم و چنانچه در حسن ارسال برای آن مشکلی ایجاد شود انرا به صورت رایگان برایتان تعویض خواهیم کرد.جنس بدنه ان به قدری محکم اسیت که گویی از مواد نشکن ساخته شده است.شما همین الان می توانید با کلیلک بروی دکمه خرید پستی اقدام به ثبت سفارش خود نموده و در کمتر از چند روز آنرا درب منزل خود ردیافت نمایید.

 

در مورد محصولات مشابه این دستگاه  نیز باید گفت که بعضا مشاهده شده است که کالاهایی بدون کیفیت و دقیقا مشابه همین کالا در حال عرضه  می باشد پس مراقب باشید که در هنگام خرید از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید چای ساز خود نمایید.همچنین در مورد قیمت چای ساز فوق نیز همانطور که ملاحضه می کنید بسیار متعادل بوده و اصلا برای تهیه چنینی کالایی گران نی باشد.از این پس اگر حتی مهمان سر زده ای داشته باشید دیگر جای هیچ  گونه نگرانی نخواهید داشت چرا که در یک چشم بر هم زدن می توانید با این محصول هم چای و هم قهوه  بسیار خوشمزه ای را اماده نمایدی و از مهمان خود پذیرایی نمایید.در صورت تمایل به خرید تلفنی نیز می توانید همین الان به شماره تلفن های ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ یا ۰۹۳۹۲۷۳۹۸۳۸ تماس گرفته و اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 16:20  توسط مهران  |  نظر بدهید

گیرنده دیجیتال

 گیرنده دیجیتال

 

 

 

در چند سال پیش  اگر کمی به عقب تر برگردیم در آن زمان هر زمان که می خواستیم به تماشای برنامه های تلویزیون بپردازیم به جز تماشای برنامه تماشای برفک و نویز هم جز لاینفک  ان بود و تقریبا همه به آن عادت کرده بودیم و کسی هم اعتراضی نداشت.اما هر چه رو به جلو تر امادیم با پیشرفت تکنولوژی بشر شاهد تصاویری نه تنها بدون برفک بلکه با کیفیت های باور نکردنی و فوق العاده بالا بودیم.در واقع در سری جدید تلویزیون ها به جای دریافت امواج آنالوگ امواج را به صورت دیجیتال دریافت کرده و بر همین اساس دیگر خبری از نوسز و برفک های چند سال پیش نیست.محصولی هم که ما می خواهیم به شما معرفی کنیم بی ارتباط با موضعی که گفتیم نیست.شما برای دریافت امواج دیجیتال احتیاج به یک گیرنده دیجیتال دارید و دقیقا این همان محصولی است که ما برا ی شما در نظر گرفته ایم.

 گیرنده دیجیتال

 

این محصول نه تنها یک گیرنده دیجیتال است بلکه در واقع می تواند شرایطی را فراهم آورده که شما از این پس در هر کجا که خواستید براحتی به تماشای تلویزیون بپردازید.در واقع این گیرنده مخصوص کامپیوتر  لپ تاپ است و می تواند قابلیت یک تلویزیون همراه را برای کامپیوتر شما بوجود آورد.شما با داشتن گیرنده دیجیتال می توانید آنرا با اتثال به درگاه یو اس بی کامپیوترتان هر زمان که خواستید تمام شبکه های دیجیتال را براحتی دریافت نموده و بدون هیچ گونه پارازیتی از تماشای ان لذت ببرید.ما در فروشگاه سامان خرید برای شما عزیزان امکان خرید پستی گیرنده دیجیتال را فراهم آورده ایم و همین الان می توانید تنها با چند کلیک اقدام به خرید این محصول نمایید و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.شما با وجود  این محصول دیگر هیچ برنامه تلویزیونی را از دست نخواهید داد چرا که یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه ضبط برنامه های مورد نظر شما است. هر زمان که خواستید تنها با یک دکمه می توانید برنامه مورد نظرتان را ضبط کنید.همانطور که در تصاویر هم مشاهده می کنید این دستگاه دارای یک آنتن بسیار کوچک است که بروی خود گیرنده قرار گرفته و در واقع عملیات دریافت امواج دیجیتال توسط این انتن با قدرت بالا انجام می شود.کافیست تا انتن را به درگاه یو اس بی متصل نمایید و قبل از کار ابتدا سی دی راه انداز ان را درون دستگاه گذاشته و برنامه مورد نظر را نصب نمایید و بعد از این کار براحتی می توانید ۱۴ کانال دیجیتال را با کیفیت بسیار بالا دریفات نمایید. شما از این پس حتی برای پخش تصاویر تلویزیونی نیاز به برق شهر هم ندارید . کافیست تا لپ تاپ شما شارژ باتری داشته باشد  به همیئ راحتی می توانید تمام  شبکه های مورد نظرتان را دریافت کنید.

 گیرنده دیجیتال

 

بسیاری از خریدراان فکر می کنند چون این گیرنده دیجیتال قرار است به لپ تاپ و یا کامپیوتر متصل شود پس حتما برای دریافت برنامه های تلویزیونی احتیاج به اینترنتی هم دارد.باید رد جواب بگوییم خیر به هیچ عنوان شما احتیاج به اینترنت ندارید و به راحتی فقط توسط همین گیرنده می تواند امواج دیجیتال را با کیفیت بسیار بالا دریافت نمایید.همین الان می توانید به شماره های ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ یا ۰۹۳۹۲۷۳۹۸۳۸ تماس گرفته و درخواست خرید خود را اعلام نمایید. دقت کنید محصولی که ما برای شما با عنوان گیرنده دیجیتال ارسال می کنیم دارای گارانتی معتبر مادیران بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین جهت کمی گران تر از سایر گیرنده هایی است که تبلیغات انرا در سایر سایت ها ملاحضه خواهید کرد. محصولات دیگر سایت ها معمولا از برندهای متفرقه بوده و بدون گارانتی عرضه می گردد اما محصولی که به شما ارائه داده ایم اولا از گارانتی مادیران برخوردار است و دوما به هیچ وجه از برندهای متفرقه استفاده نشده و بالاترین کیفیت ممکن را به شما ارائه می دهد.

 گیرنده دیجیتال

پس دقت کنید تا در هنگام خرید گیرنده دیجیتال تنها به ارزان بودن کالا  توجه نکنید و به صرف اینکه مثلا فلان سایت دارد این محصول را ده هزار تومان ارزان تر می دهد اقدام به خرید نکنید..اول از فروشنده تقاضای گارانتی معتبر شرکتی نمایید و در صورت نداشتن به هیچ به سمت خرید چنین محصولاتی نروید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 16:20  توسط مهران  |  نظر بدهید

مروارید عشق

 مروارید عشق

 

 

این روزها هر جا که در اینترنت سرک بکشید خواهید دید که گوشه ای از سایت را به تبلیغ محصولی با نام مروارید عشق اختصاص داده اند,و با آب و تاب حسابی درباره این محصول صحبت کرده اند.امروز ما نیز در مجموعه سامان خرید می خواهیم اطلاعاتی کامل و مفید درباره محصول مروارید عشق در اختیار شما علاقه مندان قرار دهیم.محصول فوق به دو صورت ست کامل و نیم ست در بازار موجود بوده واگر بخواهیم محتویانپت درون بسته را برای شما بیشتر تشریح کنیم باید بگوییم که از یک کنسرو درب بسته که درون آن یک صدف واقعی است تشکیل شده است.

 مروارید عشق

 

 

در درون این صدف همان مروارید عشق قرار گرفته است که دارای رنگی خاص است,مثلا ممکن است بسته سفارشی شما مروارید ان به رنگ قرمز -آبی-مشکی-سفبد باشد و هیچ کس نمی داند که درون صدف چه می گذرد و چه مروارید آن چه رنگی است.در کنار این صدف نیز یک زنجیر و یک گردن آویز وجود دارد.شما زمانیکه صدف را باز کردید باید مروارید درون انرا در گردن اویز قرار داده و سپس می توانیدانرا بوسیله زنجیز موجود به گردن خود بیاندازید.البته یادمان رفت بگوییم که ست کامل دارای یک جفت گوشواره نیز می باشد.

دقیقا فرق ست و نیم ست در همین گوشواره ها است. در واقع در پکیج نیم ست خبری از گوشواره ها نیست.پس دقت کنید حتما هنگام سفارش اگر ست کامل می خواهید این نکته را به فروشنده متذکر شوید.چرا که در اکثر فروشگاه های اینترنتی تنها محصول مروارید عشق به صورت نیم ست موجود بوده و فروشنده بر فرض اینکه شما نیز نیم ست می خواهید همان را برایتان ارسال می کند.البته خوشبختانه کلیه محصولات موجود در سامان خرید به صورت تمام ست بوده و از این بابت اصلا جای نگرانی نیست.شما برای ثبت سفارش خود کافیست تا دکمه خرید پستی کنار محصول را کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. لابته ما دو شماره تلفن نیز قرار داده ایم تا در صورت تمایل با تماس تلفنی نیز بتوانید اقدام به ثبت سفارش نمایید.کافیست با تلفن های ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ یا ۰۹۳۹۲۷۳۹۸۳۸ تماس بگیرید.

 مروارید عشق

 

 

از محصول مروارید عشق  بیشتر به عنوان یک هدیه و کادوی تولید و نامزدی استفاده می کنند.چرا که انصافا دارای پکیج بسیار شیک و زیبایی بوده و چون محصولی منحصر به فرد و جدید به شمار می رود پس گزینه ای مناسب جهت هدیه دادن است.همانطور که در بالا نیز خدمتتان عرض کردیم رنگ بندی محصول دست ما نیست و شما در واقع با خرید این محصول دارید شانس و طالع خود را امتحان می کنید.هر رنگ نشانه و معنی خاصی در بر دارد و باید دید که چه سرنوشت و طالعی در انتظار شما خواهد بود.بعضی از دوستان از ما سوال کرده اند که آیا در پکیج مروارید عشق

انگشتر نیز وجود دارد؟

 مروارید عشق

 

باید در جواب این سوال بگوییم خیر .همانطور که قبلا نیز عرض کردیم تنها گوشوراه و گردن اویز و زنجیر و مروارید درون پکیج است و هیچ کدام از بسته های اصلی دارای انگشتر نیستند.گفتیم بسته های اصلی.دقت نمایید که این کالا توسط برخی از فروشگاه های اینترنتی با قیمت پایین تر در حال فروش است و تنها دلیل آن هم کیفیت پایین و تقلبی بودن کاالای انها می باشد. همیشه به خاطر چند هزار تومان ارزان تر کیفیت را فدای  آن نکنید.مخصوصا اگر بخواهید که این محصول را هدیه بدهید که مطلقا به سمت کالاهای بی کیفیت و ارزان قیمت نروید.

شما در هر کجای کشور که باشدی ما با توجه به قرار با شبکه پستی براحتی می توانیم در کمتر از چند روز بسته شما را به آدرس مورد نظرتان ارسال نماییم.در ضمن ما کلیه محصولات موجود در سامان خرید را برسی دقیق خواهیم کرد تا از نظر سلامت آنها اطمینان حاصل کنیم و سپس برای مشتریان ارسال می کنیم.همچنین مزیت خرید از سامان خرید وجود گارانتی تعویض برای کالاهای معیوب بوده و اگر در حین ارسال مروارید عشق بسته دچار مشکل شود ما بدون  هیچ هزینه ای آنرا برایتان تعویض خواهیم کرد.

همکاران ما در فروشگاه سامان خرید تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا در نهایت بتوانند با خدمات رسانی خوب و به موقع رضایت خاطر شما خریدراان محترم راجلب نمایند.و امید است تا با اطمینانی که به سامان خرید می کنید خرید های خود را از این به بعد از سمت ما انجام دهید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 16:19  توسط مهران  |  نظر بدهید

زبان نصرت

زبان نصرت

 

 

هر روز بر جمع علاقه مندان به یادگیری مکالمه انگلیسی در ایران افزوده می شود و اگر سری به بازار زده باشیم شاهد ان هستیم که انواع و اقسام متدهای مختلف یادگیری زبان را می توان یافت که واقعا آدم را در انتخاب نهایی سر در گرم می کند.در میان این همه روش اموزش کدام را باید انتخاب کرد؟ چگونه می توان با کمترین زمان ممکن بهترین بازدهی را به ارمغان آورد؟

آیا روشی اختراع شده است تا همه بتوانند با هر شرایطی که دارند و با هر سطی که هستند اموزش انگلیسی را شروع کنند؟

همه به دنبال این سوال هستیم که بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

آیا یادگیری زبان انگلیسی را می توان با متدی جدید به راخت روش ممکن به هم آموزش داد؟

 

زبان نصرت

 

 

پاسخ تمام سوالات شما را با تنها متدی که می توان پاسخ داد متد نصرت می باشد.ما در فروشگاه سامان خرید برای تمام محصولات خود امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده ایم و همین الان می توانید به بخش اموزش انگلیسی سایت مراجعه کرده و از محصولات ما در این زمینه دیدن نمایید.یکی از این محصولات ویژه زبان نصرت می باشد که هر سه ورژن آن یعنی  سری ۱ و۲و۳ در این مجموعه قرار داده شده و شما می توانید براحتی و با ارزان ترین قیمت مجموعه خود را خرید نمایید.

 

مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت ۱ و ۲ و ۳ کاملترین نسخه از متد اموزش زبان نصرت در بازار میباشد که شما میتوانید با روزی ۳۰ دقیقه گوش کردن درس های آن به مهارت کاملی در مکالمه زبان انگلیسی دست پیدا کنید.
روش نوین آموزش زبان نصرت یکی از سریعترین و وفقترین روش های اموزش زبان انگلیسی است که به همت اساتید آموزشگاه زبان نصرت به زبان فارسی تبدیل شده است تا راهی باشد برای یادگیری سریع زبان انگلیسی برای علاقمندان و مشتاقان به آموزش زبان با تاکید بر مهارت در مکالمه زبان انگلیسی
زبان انگلیسی نصرت ۱-۲-۳
+ آموزش تقویت حافظه نصرت
+ اموزش زبان انگلیسی برای موبایل
+ آموزش تقویت حافظه برای موبایل

 

زبان نصرت

 

 

    


دروغ نگو

جمعه 13 تیر 1393 نویسنده: مبین سپهری |

قیمت چای ساز

قیمت چای ساز

 

 

اگر سری به بازار زده باشید  و دنبا محصولات چای ساز و قهوه جوش باشید خواهید داید که تنوع کالا در این محصولات بسیار زیاد بوده و مدل ها  و برندهای مختلفی  در ویرین مغازه ها به چشم می خورد.اگر در مورد قیمت چای ساز  سوال کرده باشید باز هم خواهید دید که بسیار  متفاوت بوده و تقریبا می توان گفت هر مدل قیمت مخصوص به خود را دارد.حال ما می خواهیم در فروشگاه سامان خرید محصولی را معرفی نماییم که بسیاری از افراد می توانند با توجه به نحوه قیمت گذاری اش آنرا تهیه کرده و از یک چای ساز و قهوه جوش خوب و با کیفیت در منزل استفاده نمایند.

 

اصولا قیمت چای ساز بیشتر از انگه به مسائل فنی و کیفیتی بر گردد  امروزه بیشتر به برند ان می گردد و در واقع برندهای معروف با قیمت های بالایی که برای محصولاات خود در نظر گرفته اند می خواهند هزینه های تبلیغات و برندسازی خود را نیز از این طریسق در بیاورند..یک چای ساز خوب باید بتواند در کترین زمان ممکن آب را به جوش آورد و بدون اینکه به ان طعمی خاص دهد چایی خوشمزه و درجه یکی را دم کند.دقیقا این محصول نیز در عرض ۲۰ تا ۳۰ ثانیه می تواند برای  شما آب را به جوش اورد و این یعنی  صرفه جویی در زمان برای شما.

 

در مورد قیمت چای ساز فوق باید بگوییم که با توجه به اینکه از برند معورفی برای سات ان استفاده نشده پس بسیار مقرون به صرفه بوده و واقعا می تواند وسیله ای مفید در منزل شما باشد. ما کیفیت و مقاوم بودن این دستگاه را تضمین می کنیم و چنانچه در حسن ارسال برای آن مشکلی ایجاد شود انرا به صورت رایگان برایتان تعویض خواهیم کرد.جنس بدنه ان به قدری محکم اسیت که گویی از مواد نشکن ساخته شده است.شما همین الان می توانید با کلیلک بروی دکمه خرید پستی اقدام به ثبت سفارش خود نموده و در کمتر از چند روز آنرا درب منزل خود ردیافت نمایید.

 

در مورد محصولات مشابه این دستگاه  نیز باید گفت که بعضا مشاهده شده است که کالاهایی بدون کیفیت و دقیقا مشابه همین کالا در حال عرضه  می باشد پس مراقب باشید که در هنگام خرید از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید چای ساز خود نمایید.همچنین در مورد قیمت چای ساز فوق نیز همانطور که ملاحضه می کنید بسیار متعادل بوده و اصلا برای تهیه چنینی کالایی گران نی باشد.از این پس اگر حتی مهمان سر زده ای داشته باشید دیگر جای هیچ  گونه نگرانی نخواهید داشت چرا که در یک چشم بر هم زدن می توانید با این محصول هم چای و هم قهوه  بسیار خوشمزه ای را اماده نمایدی و از مهمان خود پذیرایی نمایید.در صورت تمایل به خرید تلفنی نیز می توانید همین الان به شماره تلفن های ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ یا ۰۹۳۹۲۷۳۹۸۳۸ تماس گرفته و اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 16:20  توسط مهران  |  نظر بدهید

گیرنده دیجیتال

 گیرنده دیجیتال

 

 

 

در چند سال پیش  اگر کمی به عقب تر برگردیم در آن زمان هر زمان که می خواستیم به تماشای برنامه های تلویزیون بپردازیم به جز تماشای برنامه تماشای برفک و نویز هم جز لاینفک  ان بود و تقریبا همه به آن عادت کرده بودیم و کسی هم اعتراضی نداشت.اما هر چه رو به جلو تر امادیم با پیشرفت تکنولوژی بشر شاهد تصاویری نه تنها بدون برفک بلکه با کیفیت های باور نکردنی و فوق العاده بالا بودیم.در واقع در سری جدید تلویزیون ها به جای دریافت امواج آنالوگ امواج را به صورت دیجیتال دریافت کرده و بر همین اساس دیگر خبری از نوسز و برفک های چند سال پیش نیست.محصولی هم که ما می خواهیم به شما معرفی کنیم بی ارتباط با موضعی که گفتیم نیست.شما برای دریافت امواج دیجیتال احتیاج به یک گیرنده دیجیتال دارید و دقیقا این همان محصولی است که ما برا ی شما در نظر گرفته ایم.

 گیرنده دیجیتال

 

این محصول نه تنها یک گیرنده دیجیتال است بلکه در واقع می تواند شرایطی را فراهم آورده که شما از این پس در هر کجا که خواستید براحتی به تماشای تلویزیون بپردازید.در واقع این گیرنده مخصوص کامپیوتر  لپ تاپ است و می تواند قابلیت یک تلویزیون همراه را برای کامپیوتر شما بوجود آورد.شما با داشتن گیرنده دیجیتال می توانید آنرا با اتثال به درگاه یو اس بی کامپیوترتان هر زمان که خواستید تمام شبکه های دیجیتال را براحتی دریافت نموده و بدون هیچ گونه پارازیتی از تماشای ان لذت ببرید.ما در فروشگاه سامان خرید برای شما عزیزان امکان خرید پستی گیرنده دیجیتال را فراهم آورده ایم و همین الان می توانید تنها با چند کلیک اقدام به خرید این محصول نمایید و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.شما با وجود  این محصول دیگر هیچ برنامه تلویزیونی را از دست نخواهید داد چرا که یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه ضبط برنامه های مورد نظر شما است. هر زمان که خواستید تنها با یک دکمه می توانید برنامه مورد نظرتان را ضبط کنید.همانطور که در تصاویر هم مشاهده می کنید این دستگاه دارای یک آنتن بسیار کوچک است که بروی خود گیرنده قرار گرفته و در واقع عملیات دریافت امواج دیجیتال توسط این انتن با قدرت بالا انجام می شود.کافیست تا انتن را به درگاه یو اس بی متصل نمایید و قبل از کار ابتدا سی دی راه انداز ان را درون دستگاه گذاشته و برنامه مورد نظر را نصب نمایید و بعد از این کار براحتی می توانید ۱۴ کانال دیجیتال را با کیفیت بسیار بالا دریفات نمایید. شما از این پس حتی برای پخش تصاویر تلویزیونی نیاز به برق شهر هم ندارید . کافیست تا لپ تاپ شما شارژ باتری داشته باشد  به همیئ راحتی می توانید تمام  شبکه های مورد نظرتان را دریافت کنید.

 گیرنده دیجیتال

 

بسیاری از خریدراان فکر می کنند چون این گیرنده دیجیتال قرار است به لپ تاپ و یا کامپیوتر متصل شود پس حتما برای دریافت برنامه های تلویزیونی احتیاج به اینترنتی هم دارد.باید رد جواب بگوییم خیر به هیچ عنوان شما احتیاج به اینترنت ندارید و به راحتی فقط توسط همین گیرنده می تواند امواج دیجیتال را با کیفیت بسیار بالا دریافت نمایید.همین الان می توانید به شماره های ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ یا ۰۹۳۹۲۷۳۹۸۳۸ تماس گرفته و درخواست خرید خود را اعلام نمایید. دقت کنید محصولی که ما برای شما با عنوان گیرنده دیجیتال ارسال می کنیم دارای گارانتی معتبر مادیران بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین جهت کمی گران تر از سایر گیرنده هایی است که تبلیغات انرا در سایر سایت ها ملاحضه خواهید کرد. محصولات دیگر سایت ها معمولا از برندهای متفرقه بوده و بدون گارانتی عرضه می گردد اما محصولی که به شما ارائه داده ایم اولا از گارانتی مادیران برخوردار است و دوما به هیچ وجه از برندهای متفرقه استفاده نشده و بالاترین کیفیت ممکن را به شما ارائه می دهد.

 گیرنده دیجیتال

پس دقت کنید تا در هنگام خرید گیرنده دیجیتال تنها به ارزان بودن کالا  توجه نکنید و به صرف اینکه مثلا فلان سایت دارد این محصول را ده هزار تومان ارزان تر می دهد اقدام به خرید نکنید..اول از فروشنده تقاضای گارانتی معتبر شرکتی نمایید و در صورت نداشتن به هیچ به سمت خرید چنین محصولاتی نروید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 16:20  توسط مهران  |  نظر بدهید

مروارید عشق

 مروارید عشق

 

 

این روزها هر جا که در اینترنت سرک بکشید خواهید دید که گوشه ای از سایت را به تبلیغ محصولی با نام مروارید عشق اختصاص داده اند,و با آب و تاب حسابی درباره این محصول صحبت کرده اند.امروز ما نیز در مجموعه سامان خرید می خواهیم اطلاعاتی کامل و مفید درباره محصول مروارید عشق در اختیار شما علاقه مندان قرار دهیم.محصول فوق به دو صورت ست کامل و نیم ست در بازار موجود بوده واگر بخواهیم محتویانپت درون بسته را برای شما بیشتر تشریح کنیم باید بگوییم که از یک کنسرو درب بسته که درون آن یک صدف واقعی است تشکیل شده است.

 مروارید عشق

 

 

در درون این صدف همان مروارید عشق قرار گرفته است که دارای رنگی خاص است,مثلا ممکن است بسته سفارشی شما مروارید ان به رنگ قرمز -آبی-مشکی-سفبد باشد و هیچ کس نمی داند که درون صدف چه می گذرد و چه مروارید آن چه رنگی است.در کنار این صدف نیز یک زنجیر و یک گردن آویز وجود دارد.شما زمانیکه صدف را باز کردید باید مروارید درون انرا در گردن اویز قرار داده و سپس می توانیدانرا بوسیله زنجیز موجود به گردن خود بیاندازید.البته یادمان رفت بگوییم که ست کامل دارای یک جفت گوشواره نیز می باشد.

دقیقا فرق ست و نیم ست در همین گوشواره ها است. در واقع در پکیج نیم ست خبری از گوشواره ها نیست.پس دقت کنید حتما هنگام سفارش اگر ست کامل می خواهید این نکته را به فروشنده متذکر شوید.چرا که در اکثر فروشگاه های اینترنتی تنها محصول مروارید عشق به صورت نیم ست موجود بوده و فروشنده بر فرض اینکه شما نیز نیم ست می خواهید همان را برایتان ارسال می کند.البته خوشبختانه کلیه محصولات موجود در سامان خرید به صورت تمام ست بوده و از این بابت اصلا جای نگرانی نیست.شما برای ثبت سفارش خود کافیست تا دکمه خرید پستی کنار محصول را کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. لابته ما دو شماره تلفن نیز قرار داده ایم تا در صورت تمایل با تماس تلفنی نیز بتوانید اقدام به ثبت سفارش نمایید.کافیست با تلفن های ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ یا ۰۹۳۹۲۷۳۹۸۳۸ تماس بگیرید.

 مروارید عشق

 

 

از محصول مروارید عشق  بیشتر به عنوان یک هدیه و کادوی تولید و نامزدی استفاده می کنند.چرا که انصافا دارای پکیج بسیار شیک و زیبایی بوده و چون محصولی منحصر به فرد و جدید به شمار می رود پس گزینه ای مناسب جهت هدیه دادن است.همانطور که در بالا نیز خدمتتان عرض کردیم رنگ بندی محصول دست ما نیست و شما در واقع با خرید این محصول دارید شانس و طالع خود را امتحان می کنید.هر رنگ نشانه و معنی خاصی در بر دارد و باید دید که چه سرنوشت و طالعی در انتظار شما خواهد بود.بعضی از دوستان از ما سوال کرده اند که آیا در پکیج مروارید عشق

انگشتر نیز وجود دارد؟

 مروارید عشق

 

باید در جواب این سوال بگوییم خیر .همانطور که قبلا نیز عرض کردیم تنها گوشوراه و گردن اویز و زنجیر و مروارید درون پکیج است و هیچ کدام از بسته های اصلی دارای انگشتر نیستند.گفتیم بسته های اصلی.دقت نمایید که این کالا توسط برخی از فروشگاه های اینترنتی با قیمت پایین تر در حال فروش است و تنها دلیل آن هم کیفیت پایین و تقلبی بودن کاالای انها می باشد. همیشه به خاطر چند هزار تومان ارزان تر کیفیت را فدای  آن نکنید.مخصوصا اگر بخواهید که این محصول را هدیه بدهید که مطلقا به سمت کالاهای بی کیفیت و ارزان قیمت نروید.

شما در هر کجای کشور که باشدی ما با توجه به قرار با شبکه پستی براحتی می توانیم در کمتر از چند روز بسته شما را به آدرس مورد نظرتان ارسال نماییم.در ضمن ما کلیه محصولات موجود در سامان خرید را برسی دقیق خواهیم کرد تا از نظر سلامت آنها اطمینان حاصل کنیم و سپس برای مشتریان ارسال می کنیم.همچنین مزیت خرید از سامان خرید وجود گارانتی تعویض برای کالاهای معیوب بوده و اگر در حین ارسال مروارید عشق بسته دچار مشکل شود ما بدون  هیچ هزینه ای آنرا برایتان تعویض خواهیم کرد.

همکاران ما در فروشگاه سامان خرید تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا در نهایت بتوانند با خدمات رسانی خوب و به موقع رضایت خاطر شما خریدراان محترم راجلب نمایند.و امید است تا با اطمینانی که به سامان خرید می کنید خرید های خود را از این به بعد از سمت ما انجام دهید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 16:19  توسط مهران  |  نظر بدهید

زبان نصرت

زبان نصرت

 

 

هر روز بر جمع علاقه مندان به یادگیری مکالمه انگلیسی در ایران افزوده می شود و اگر سری به بازار زده باشیم شاهد ان هستیم که انواع و اقسام متدهای مختلف یادگیری زبان را می توان یافت که واقعا آدم را در انتخاب نهایی سر در گرم می کند.در میان این همه روش اموزش کدام را باید انتخاب کرد؟ چگونه می توان با کمترین زمان ممکن بهترین بازدهی را به ارمغان آورد؟

آیا روشی اختراع شده است تا همه بتوانند با هر شرایطی که دارند و با هر سطی که هستند اموزش انگلیسی را شروع کنند؟

همه به دنبال این سوال هستیم که بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

آیا یادگیری زبان انگلیسی را می توان با متدی جدید به راخت روش ممکن به هم آموزش داد؟

 

زبان نصرت

 

 

پاسخ تمام سوالات شما را با تنها متدی که می توان پاسخ داد متد نصرت می باشد.ما در فروشگاه سامان خرید برای تمام محصولات خود امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده ایم و همین الان می توانید به بخش اموزش انگلیسی سایت مراجعه کرده و از محصولات ما در این زمینه دیدن نمایید.یکی از این محصولات ویژه زبان نصرت می باشد که هر سه ورژن آن یعنی  سری ۱ و۲و۳ در این مجموعه قرار داده شده و شما می توانید براحتی و با ارزان ترین قیمت مجموعه خود را خرید نمایید.

 

مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت ۱ و ۲ و ۳ کاملترین نسخه از متد اموزش زبان نصرت در بازار میباشد که شما میتوانید با روزی ۳۰ دقیقه گوش کردن درس های آن به مهارت کاملی در مکالمه زبان انگلیسی دست پیدا کنید.
روش نوین آموزش زبان نصرت یکی از سریعترین و وفقترین روش های اموزش زبان انگلیسی است که به همت اساتید آموزشگاه زبان نصرت به زبان فارسی تبدیل شده است تا راهی باشد برای یادگیری سریع زبان انگلیسی برای علاقمندان و مشتاقان به آموزش زبان با تاکید بر مهارت در مکالمه زبان انگلیسی
زبان انگلیسی نصرت ۱-۲-۳
+ آموزش تقویت حافظه نصرت
+ اموزش زبان انگلیسی برای موبایل
+ آموزش تقویت حافظه برای موبایل

 

زبان نصرت

 

 

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت

 

بدون نیاز به کتاب و جزوه
نه بخوانید! نه بنویسید! فقط گوش دهید و تکرار کنید و یاد بگیرید !!
آموزش سریع ومکالمه زبان از سطح مقدماتی تا پیشرفته با نصرت
به انضمام آموزش تقویت حافظه نصرت در حین یادگیری
قابل استفاده در دستگاههای پخش خانگی و موبایل و کامپیوتر
تکرار مدون و برنامه ریزی شده مطالب آموزشی در فواصل زمانی مختلف
قابل استفاده برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی به زبان – از کودکان تا بزرگسالان

 

 

 

یادگیری زبان با روش نوین آموزش زبان نصرت

 

با نصرت زبان مورد علاقه خود را زود یاد بگیرید و دیر فراموش کنید

 

خرید آموزش زبان نصرت

 

یادگیری زبان با روزی ۳۰ دقیقه گوش کردن به تمرینات در ۹۰ روز

 

روش معجزه آسای آموزش نصرت توسط یک دانشمند زبان شناس انگلیسی برای کمک به علاقمندان به فراگیری اموزش زبان انگلیسی ا:.7;تراع شد و به سرعت در سرتاسر دنیا مورد استقبال و توجه قرار گرفت.
موسسه آموزش زبان نصرت در ایران این روش نوین در آموزش زبان را به فارسی ترجمه کرده و در اختیار فارسی زبانان عزیز قرار داده است.

زبان نصرت

 

 

فراموش نکنــــید که از برترین مزیت های متد آموزش زبان نثرت نسبت به روش های مشابه آموزش زبان های خارجی سرعت غیر قابل تصور یادگیری و عدم فراموشی سریع دروس قبلی با کمک متد لایتنر است که این مزایا روش آموزش زبان نصرت را به ابزاری کارامد برای دانش آموزان و دانشجویان و مسافران خارج از کشور تبدیل کرده است.

آموزش انگلیسی نصرت در ۹۰ روز آخرین روشی است که در دنیا در زمینه آموزش زبان انگلیسی پدید آمده است. این روش که بهترین و سریعترین و همچنین موفق ترین روش آموزش زبان انگلیسی در دنیاست . شما بعد از تهیه این مجموعه و شنیدن دروس آن طبق متد خاص به آن چه  چیزی می آموزید ؟ و چه تغیری در زبان شما روی میدهد ؟

 

شما به راحتی فیلم های آمریکایی به زبان اصلی را خواهید فهمید . شما به  راحتی به انگلیسی صحبت میکنید و کاملا میتوانید ارتباط برقرار نمائید. احساس میکنید معجزه ای روی داده است .  چیزی که بعد از سالها با کمترین هزینه محقق خواهد شد  . بسته آموزشی نصرت که شامل ۴۵ عدد نوار کاست بوده که جهت کاهش هزینه ها به سی دی تبدیل گردیده است.

 

مکالمه زبان انگلیسی نصرت

در ویرایش جدید سی دی ها با تکنولوژی جدید با کیفیت فوق العاده بالا  آماده شده است و همچنین بوسیله هم کامپیوتر و هم   وی سی دی  قابل استفاده میباشد. دراین روش تدریس نه نیاز به تمرین هست و نه نیاز به دوبار گوش کردن و نه نیاز به نوشتن   در واقع شما سعی نمیکنید چیزی بیاموزید  بلکه این دروس با فرمولی که در قرار گیری کلمات و جملات آن با فاصله های زمانی خاص در آن مخفی است  انگلیسی را به شما خیلی آسان می آموزد  تنها باید گوش کنید و تمرین نمائید.اما راز موفقیت این متد چیست ؟

 

این متد معجزه میکند ! چون با شخص شما طرف نمیشود  بدون آنکه احساس کنید با مغز شما طرف میشود ! کلمات و جملات با فاصله زمانی خاص تکرار میشود و شما آنها را می آموزید /NB/KBدون آنکه خودتان بفهمید چطوری ! راز آن در زمانهای خاص است که فرمولش هیچگاه  لو نرفته است . شما برای هر جلسه در این سه ماه یک فایل صوتی  MP3  دارید و مرور کنید و فاصله های زمانی نباید از بین رود( برای هر روز فقط یک درس را گوش دهید. به همراه سی دی ترجمه لغات اصلی زبان نصرت بصورت متنی و صوتی .

 

زبان نصرت

 

 

 

بعلاوه سی دی های تمرینات صوتی انگلیسی نصرت که در سال ۲۰۰۸  از موسسه پیمزلر  مخترع  این روش به این مجموعه  اضافه شده است و سرعت فراگیری را به مراتب از ویرایشهای گذشته بالاتر می برد . مجموع سی دی های  تمرینات صوتی زبان نصرت انحصارا” از طرف این شرکت تقدیم می گردد و در هیج جای دیگری ارائه نمی شود!و

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 16:19  توسط مهران  |  نظر بدهید

بازیابی اطلاعات سیم کارت

 بازیابی  اطلاعات سیم کارت

 

 

 

تا به حال به این فکر کرده یاد که اگر روزی سیم کارت شما دیگر اطلاعاتش پاک شود و هیچ دسترسی به شماره تلفن ها و پیامک های درون ان نداشته باشید باید چه کار کنید؟آیا می دانید مکن است با پاک شدن اطلاعات مهم شما از سیم کارتتان چه مشکلات بزرگی برایتان رخ دهد؟ آیا فکر می کنید بازیابی  اطلاعات سیم کارت ممکن و امکن پذیر است؟باید خدمتتان عرض کنم که برای این مشکل بزرگ روش ها و راه حل های مختلفی وجود دارد که شاید در مرحله اول همه به فکر استفاده از نرم افزار های ریکاوری باشند.

 بازیابی  اطلاعات سیم کارت

 

 

اما به شدت توصیه می کنیم که در این مورد زیاد عجله نکنید و برای بازیابی  اطلاعات سیم کارت از روش های نرم افزاری استفاده نکنید چرا که ممکن است علاوه بر پاک شدن کل اطلاعات   و عدم بازگردانی انها حتی سیم کارت شما در این روش آسیب ببینید و مجبور به تعویض آن شوید.ما بهترنی روش ممکن برا این کار را استفاده از سیم کارت ریدر می دانیم.محصولی که می تواند راحت تر از ان چیزی که فکرش را می کنید به کمک شما امده و در عرض چند دقیهق تمام اطلاعات پاک شده را به سر جای خود بازگرداند.بله تنها روش مطمئن و تضمین شده که بارها و بارها جواب داده است و توانسته برای بازیابی  اطلاعات سیم کارت بسیار مفید باشد استفاده از همین وسیله است.سیم کارت ریدر محصولی است که علاوه توانایی باز گرداندن اطلاعات سیم کارت شما می تواند در زمانی که هنوز چنین اتفاقی برای شما رخ نداده از اطلاعات موجود در سیم کارت یک بک آپ گرفته و در این مواقع از ان براحتی استفاده نمایید.همچنین از این وسیله می توانید به عنوان یک رم ریدر همه کاره نیز بهره ببرید رچا که تقریبا می توان گفت که قادر به خواندن انواع و اقسام رم های مختلف است.

 بازیابی  اطلاعات سیم کارت

 

ما در فروشگاه سامان خرید یکی از بهترین و با کیفیت ترین سیم کارت ریدر های موجود در بازار را رد سایت قرار داده ایم محصولی که به صورت ۱۰۰% تضمین می تواند در بازیابی  اطلاعات سیم کارت شما مفید واقع شود و در عرض چند دقیقه  دوباره همه چیز را به حالت اول بازگرداند.به همراه این محصول یک سی دی نصب هم خواهیم داد که قبل از آن می بایست ابتدا سی دی را درون کامپیوتر خود گذاشته و برنامه آنرا نصب نمایید و سپس دستگاه را به یو اس بی کامپیوترتان متصل نموده و براحتی از ان استفاده کنید.

دقت کنید که بازیابی  اطلاعات سیم کارت بسیار مهم و حساس است و اگر اشتباهی رخ دهد به دلیل حساس بودن سیم کارت علاوه بر اینکه ممکن دیگر هیچ وقت به شماره تلفن ها و پیانمک های خود دسترسی پیدا نکنید می بایست احتمالا به دنبال تعویض سیم کارت خود نیز باشید.پس برای صرف هزینه چند هزیار تومانی خرید این دستگاه این ریسک را به جان نخرید و به دنبال روش های نرم افزاری نباشید.همکاران ما در فروشگاه سامان خرید یکی از بهترین محصولات ریکاوری را در این زمینه برایتان قرار داده اند و براحتی و از طریق خرید پستی می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید.کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و مشخصات خود را وارد نمایید و یا با شماره تلفن های ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ یا ۰۹۳۹۲۷۳۹۸۳۸ تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

 بازیابی  اطلاعات سیم کارت

 

 

 

از این محصول یعنی سیم کارت ریدر می توانید به عنوان یک هدیه بسیار کاربردی برای دوستان خود استفاده نمایید.چرا که امروزه همه از موبایل استفاده می کنیم و در هر خانه حداقل چندین سیم کارت وجود دارد و می توان گفت که به در هر خانه ای می خورد و مکن است روزی هر کسی نیاز به بازیابی  اطلاعات سیم کارت خود داشته باشد.پس از نظر کاربردی بودن ان می توان به عنوان یک محصول خوب و مفید به ان نیز نگاه کرد.ما محصولات ارسالی از فروشگاه سامان خرید را به صورت تضمینی گارانتی خواهیم کرد و قبل از ارسال نیز همه انها تست فنی خواهند شد و چنانچه در حین ارسال برای کالای شما مشکلی بوجود بیاید به صورت رایگان برایتان یک دستگاه نو ارسال خواهیم کرد.با خرید از مجموعه سامان خرید می توانیدتجربه یک خرید موفق را داشته باشید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 16:18  توسط مهران  |  نظر بدهید

ژل افزایش دهنده قد

ژل افزایش دهنده قد

 

 

 

شاید شما هم گاهی اوقات درگیر این موضوع شده باشید که اگر کمی قدتان از  چیزی که الان هستید بلندتر بود بهتر می شد و شاید اگر فقط چند سانتیمتر بلند تر بودید بسیاری از مشکلات شما برطرف می شد.اولین فکری که هر کسی می کند این است که به دنبال قرص ها و داروهای افزایش قد باشد .خوب نفی نمی کنیم و نمی خواهیم بگوییم که اصلا این  قرص ها کارایی ندارند و دروغ هستند اما اولا باید هزینه های بسیار زیادی را انجام دهید و دوم اینکه منتظر عواقب آن نیز باشید.ما امروز روشی را می خواهیم به شما معرفی کنمی که با استفاده از ان براحتی و در همان لحظه افزایش قد ۵ سانتی متری پیدا خواهید کرد.شما می توانید از ژل افزایش دهنده قد استفاده نمایید و بدون اینکه کسی متوجه این موضوع شود از این پس هر جا که می روید همه شما را بلندتر از  ان چیزی که قبلا بوده اید خواهند دید.

 

نه عوارضی و نه هیچ گونه مشکلی برای شما پیش خواهد امد و براحتی می توانید در هر سنی که هستید چه آقا و چه خانم از ژل افزایش دهنده قد استفاده کرده و به ان چیزی که می خواستید راحت تر از حد تصور دست یابید.ما در فروشگاه سامان خرید برای شما علاقه مندان به این محصول شرایطی را فراهم کرده ایم که می توانید تنها در چند لحظه اقدام به سفارش این کالا نمایید.کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کنار محصول کلیک کرده و سفارش خود را ثبت کنید و در عرض چند روز آنرا دریافت نمایید.کیفیت ژل افزایش دهنده قد عرضه شده در سامان خرید درجه یک بوده و به صورت تضمینی خدمتتان ارائه می گردد.

 

 

 

این محصول دارای درجات کیفی مختلفی است و متاسفانه کالاهایی با کیفیت های بسیار پایین نیز در حال عرضه شدن در بازار هستند پس هنگام خرید مراقب باشید که از کدام فروشگاه اقدام به خرید می کنید.ما  تضمین می کنمی اگر محصول فوق دچار مشکل و خرابی بود انرا به صورت اریگان برایتان تعویض کنیم.نحوه استفاده از ژل افزایش دهنده قد بسیار راحت است و همانطور که در تصاویر هم ملاحضه می کنید کافیست تا انرا درون کفش های خود قرار دهید و بدون اینکه در راه رفتن شما تغییری ایجاد شود و مشکلی برای شما بوجود آید و بدون اینکه کسی متوجه شود می توانید از ان به هر اندازه که خواستید استفاده نمایید.

 

خوبی این محصول این است که علاوه بر اینکه در راه رفتن شما مشکلی ایجاد نمی کند بلکه حالت و فرم آن طبی بوده و  راه رفتن را برای شما راحت تر و لذت بخش تر خواهد کرد.برای س:/.'ارش تلفنی این کالا نیز می توانید همین الان با شماره تلفن های ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ یا ۰۹۳۹۲۷۳۹۸۳۸ تماس گرفته و درخواست خود را به همکاران ما بگویید.همچنین از این محصول می توانید به عنوان یک هدیه بسیار خوب برای دوستان و عزیزانی که فکر می کنید دوست دارند تا قدشان چند سانتی بزرگتر شود استفاده کنید.هم هزینه ان مقرون به صرفه است و هم کارایی بسیار بالایی دارد و قطعا همه از ان استقبال خواهند کرد.

 

 

شما به جای صرف هزینه های زیاد و تلف کردن وقت خود برای روش های شیمیایی  می توانید در چند لحظه تا ۵ سانتی متر افزایش قد را تجربه نمایید و برای همیشه بدون اینکه کسی متوجه شود از ژل افزایش دهنده قد در مکان های مختلف استفاده نمایید.مثلا در مراسم عروسی و مراسمات مختلف که دوست دارید جذاب تر و منحصر به فرد تر باشید می توانید از این محصول استفاده نمایید.شما در استفاده از این کالا هیچ محدودیت سنی ندارید و برای هر نوع کفشی نیز می توانید از آن استفاده نمایید.طرز استفاده از آن نیز فوق العاده راحت بوده و مانند کفی های کفش انرا درون کفش های خود می بایست قرار دهید.دیگر برای همیشه با کوتاهی قد خداحافظی کنید چرا که با داشتن ژل افزایش دهنده قد رسیدن به این آرزو نه تنها یک رویا نیست بلکه راحت تر از ان چیزی است که تصورش را خواهید کرد.

   


درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic