خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Black Mirror
 


هم ماجراجویانه و هم ترسناک-دو ژانر را در عین حال و در یک زمان با هم تجربه نمایید.بازی کامپیوتری Black Mirror نیز همین خصوصیت را دارد.این بازی توسط کمپانی Adventure Company  طراحی و ساخته و روانه باز های جهانی شد.
یك بازی ماجرایی ترسناك برای كسانی كه دوست دارند بازی ماجرایی را همراه با هیجان سپری كنند.
دو مورد مهم که در همه بازی های ماجراجویانه مورد توجه می باشد داستان بازی و بعدی هم روند  پیش رفت آن می باشد.هر مورد فوق به خوب و به صورت کاملا حرفه ای در این نسخه رعایت شده و باعث جذابیت و زیبایی دو چندان آن نیز شده است.
با خرید بازی کامپیوتری فوق قطعا ساعت ها لذت و هیجان را تجربه خواهبد نمود و همچنین بازی را انجام خواهید داد که دارای دو سبک در آن واحد می باشد .


در مورد نقش اول بازی کامپیوتری می توان اینگونه نوشت .ساموئل برا مراسم خاکسپاری ویلیام به کاخ خانوادگی خود به نام بلک میرور می رود.او در همین حین به دنبال کشف راز به قتل رسیدن ویلیام می باشد و در همین فاصله نیز برای او ماجرا های مختلفی رخ می دهد که  هر کدام جذابیت های خاص خود را دارد.ساموئل دچار کابوس های وحشتانکی می شود و هر بار که یکی از این خواب ها را می بینید یکی از اطرافیان او می میرد.
ادامه داستان را پیشنهاد می کنیم با تهیه این بازی از فروشگاه بازی سنتر 24 و انجام آن پیگیری نمایید.

نظرات(0)
خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Baron Wittard Nemesis of Ragnarok-FLT

    نویسنده: سمین فولادی

یکشنبه 28 آبان 1391
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Baron Wittard Nemesis of Ragnarok-FLT
 


در فوریه سال 2011 میلادی توسط کمپانی معروف Iceberg Interactive یک بازی کامپیوتری زیبا با نام Baron Wittard Nemesis of Ragnarok-FLT طراحی و روانه بازار شد.ژانر این بازی به صورت  ماجراجویی-ترسناک بود .د رمورد داستان بازی باید گفت که دارای گیرایی بالایی بوده و همین موجب جذب هر چه بیشتر گیمر ها به این بازی است.
داستان به صورت کاملا واقع گرایانه صورت گرفته است و پر از ماجراجویی و کنجکاوی می باشد و در کنار ان نیز بسیار ترسناک.در واقع با مخلوط کردن این دو ژانر با یکدیگر اثری به یاد ماندنی  بر جای گذاشته است.این بازی کامپیوتری از لحاظ میزان دشواری در سطح متوسطی قرار دارد و شما مدت زمان نیم ساعت زمان نیاز دارید تا با محیط بازی کاملا آشنا شوید.
گروه سنی مناسب این بازی برای افراد بالای 13 سال در نظر گرفته شده است.شما با خرید بازی کامپیوتری فوق ساعت ها هیجان و لذت یک بازی ماجرایی و ترسناک را حس خواهید کرد.د ر مورد موسیقی متن و همچنین گرافیک بازی باید گفت که واقعا جای تحسین دارد و همه چیز به بهترین نحو ممکن به کار رفته است.
فروشگاه بازی سنتر 24 شما را دعوت می کند به یکی از جذاب ترین بازی های منتشر شده سال 2011.


برای نصب و اجرای بازیBaron Wittard Nemesis of Ragnarok-FLT شما نیاز دارید تا حد اقل سیسنم زیر را بروی کامپیوتر خود نصب نمایید.

Operating system Microsoft ® Windows ® ۲۰۰۰/XP/Vista/Windows 7
Processor 1 GHz or equivalent CPU, Higher Recommended
1024 MB RAM
1.5 GB of free hard disk space
3D-graphics adapter with 128 MB memory, compatible with DirectX ® ۹٫۰c, supporting shaders 2.0 (GeForceFX 5200 or Radeon 9600)
Sound device compatible with DirectX
نظرات(0)
خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Dead Space

    نویسنده: سمین فولادی

یکشنبه 28 آبان 1391
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Dead Space
 

 

شاید شما هم تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که در میان انبوه بازی های ترسناک کدامیک جز ترسناک ترین این بازی ها محسوب می شود.امروز در فروشگاه بازی سنتر24 بازی کامپیوتری با ژانر بسیار ترسناکی را به شما معرفی خواهیم کرد که علاوه بر حالت ترسناک خود دارای درون مایه های اکشن نیز می باشد.این بازی در میان گیمر ها از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و در میان منتقدین از نمره 10 توانسته نمره 9 را کسب نماید.

تاریخ انتشار بازی به سال 2008 میلادی باز می گردد و میزان دشوار بودن ان نیز در سطح متوسطی می باشد.شما حدود نیم ساعت زمان نیاز دارید تا با محیط بازی کاملا آشنا شوید.صدا گذاری و همچنیم موسیقی متن یکی ازر مهمترین عواملی بوده که بر ترس و هیجان بازی افزوده است و شما را مجذوب خود خواهد کرد.

ما خریدبازی کامپیوتری فوق را به هیچ عنوان برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی کنیم و امیدواریم به این توصیه ما عمل کنید چرا که ممکن است در روحیات انها تاثیرات مخربی ایجاد کند.

 

برای نصب و راه اندازی بازی Dead Space به حد اقل سیستم یر نیازمند هستید

 ویندوز ایکس پی SP2 و یا ویستا
4 2.8GHz اینتل پنتیوم یا معادل آن
1GB حافظه برای ایکس پی ، ویستا برای 2GB
7GB فضا هارد دیسک
256MB کارت ویدیو وات / سید 3.0 (انویدیا جیفورس 6800 / Radeon X1600 آتی طرفدار) (سایه زن نسخه 3.0 پشتیبانی)
DirectX 9.0c کارت صدا

 
نظرات(0)
خرید بازی اینترنتی Dark Fall Lost Souls

    نویسنده: سمین فولادی

یکشنبه 28 آبان 1391
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

خرید بازی اینترنتی Dark Fall Lost Souls
 

باری دیگر با یکی از بازی های کامپیوتری با زانر ترسناک و معمایی در خدمت شما علاقه مندان هستیم. رو ح های گمشده نام محصولی است که امروز به شما معرفی خواهیم کرد.در این بازی شما ژانری ترسناک را تجربه خواهید کرد که دست مایه هایی از حالات معمایی نیز در آن دیده می شود.همین امر موجب می شود تا هیجان و استرس شما در هنگام بازی افزایش یابد.

فروشگاه بازی سنتر 24 خرید بازی کامپیوتری فوق را برای رده سنی 17 سال به بالا مناسب می داند و توصیه می کند که حتما در هنگام خرید به این نکته توجه نمایید.

گرافیک بازی  اولین چیزی است که توجه شما را به عنوان گیمر به آن جلب می کند.نهایت زیبایی و ظرافت در گرافیک این محصول دیده می شود.در حین بازی شما موسیقی متن فوق العاده زیبایی را خواهید شنید که بر هیجان و جذابیت بازی افزوده است.

برای نصب و راه اندازی بازی Dark Fall Lost Souls به حد اقل سیستم زیر نیازمند هستید

 


Intel CPU:Pentium 4 1.5GHz
AMD CPU:Athlon XP 1800+
Nvidia Graphics Card: Geforce Go 7300
ATI & Intel Graphics Card : Radeon 9250
RAM: 512 MB
Hard Disk Space: 2GB
Direct X:9
نظرات(0)
خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Fatal Frame 3 PC

    نویسنده: سمین فولادی

یکشنبه 28 آبان 1391
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Fatal Frame 3 PC
 

اگر به دنبال  هیجان و استرس در بازی هستید و اگر به ژانر بازی ترسناک علاقه مند هستید شما را دعوت می کنیم به دیدن آخرین محصول کمپانی بزرگ Tecmo.این بازی کامپیوتری با نام Fatal Frame 3 PC در سال 2010 میلادی برای سیستم های پی سی ساخته و روانه بازار شد.

گرافیک بسیار زیبا و با کیفیت ان و همچنین صدا گذاری و موسیقی متن بسیار حرفه ای از عواملی هستند که در بالا بردن کیفیت کار بسیار نقش داشته اند.میزان دشوار بودن بازی در سطح متوسطی بوده و حدود  نیم ساعت زمان کفایت می کند تا با محیط بازی کاملا آشنا شوید.

فروشگاه بازی سنتر 24 خرید بازی کامپیوتری فوق را به همه علاقه مندان به بازیهای ترسناک پیشنهاد می کند.رده سنی مناسب برای این محصول +17 سال می باشد.

داستان بازی درباره زنی به نام Rei Kurosawa می باشد.شما در جریان بازی شاهد صحنه های بسیار هولناک و وحشتانکی هستید .این زن در یک حادثه رانندگی شوهرش را از دست می دهد.او دچار افسردگی شدید شده و فکر می کند که عامل فوت شوهرش او می باشد. در ادامه اتفاقات وحشتناکی برای او رخ خواهد داد و ...


 

برای نصب و راه اندازی بازی  Fatal Frame 3 PC به حد اقل سیستم زیر نیازمند هستید.

Operating system: Windows ® XP / Vista / 7
• Processor: Intel Pentium D - 3,2 GHz / AMD Athlon 64 X2 - 2,2 GHz
• Memory: 1 GB
• Video: 128 MB with SM3.0 (GeForce 6600GT / Radeon X1300XT)
• Sound Card: sovmestimoya with DirectX9.0
• Free hard disk space: 4,22 GB